Kapsamlı Diş Hizmetleri

Genel, Kozmetik, ve Restoratif  Bakım

Son Teknikler

Yenilikçi Teknoloji

Sertifikalı Uzman

Porselen Dolgu

Çok fazla madde kaybı olan ve dişin yeniden restore edilip küçültülerek kron uygulaması gerektiren durumlarında sağlıklı diş dokusunu korumak amaçlı uygulanan bir dolgu yöntemidir. Bu tip madde kaybı fazla olan dişlerde daha estetik ve diş eti uyumu açısından konforlu oldukları için günümüzde tercih edilmektedir.

Gülüş Tasarımı

Gülme hattındaki dişlere yönelik mevcut estetik problemleri çözmek amacıyla Orttodontik Tedavi, Beyazlatma, Lamina, Empres veya Zirkon Kuron gibi yöntemlerin birlikte tasarlanarak uygulanmasıdır.

Ortodontik

Diş hekimliğinin bir uzmanlık dalı olan ortodonti, diş, çene ve yüz kompleksini normal yapı ve gelişim, anomaliler ve bunların tedavisini ele alan bilim dalıdır. Bu kapsamda amaç, hem dişsel hem de üst ve alt çeneye yönelik iskeletsel bozuklukları klinik muayene ve randoyografilerle değerlendirerek tedavi etmektir.

Beyazlatma

Dişlerin yapısındaki renk kaybının giderilmesi ve dişin ana renginin açılması için yapılan kimyasal bir uygulamadır. Dişlerin rengi yaş, çay, kahve, sigara, gargara ve antibiyotik kullanımı gibi etkenlerle zamanla değişir. Diş temizliği ile oluşan lekeler kaldırılsa bile rengini açmak için beyazlatma işlemi gerekir. Dişin renginin kaç ton açılacağı veya beyazlatmanın ne kadar süreceği dişin yapısına bağlıdır.

Diş ve Çene Tramvaları

Diş ve çene kemiklerinin travma sonucu bulundukları pozisyondan sapmalarının teşhisi (klinik ve radyolojik) açık veya kapalı tedavilerinin gerektiği olgulardır.

İmplant

İmplant, çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine; işlev ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş köküdür. Klinik ve radyolojik koşulların uygun bulunması ile 18 yaş üstü tüm bireylerde uygulanması mümkündür.