?מה זה שתל

שתלים הם ברגים עשויים טיטניום באופן כללי. את ההשתלה משלימים על ידי הנחת חומר המיוצר מחומרים מוצקים מאוד בצבע ובמראה השן על ברגים אלו. באופן כללי, שתלים הם שיניים בורגיות המותקנות על הלסת.

השתלה באילו מצבים הוא מיוצר?

הוא משמש לרוב לתיקון שן חסרה, שכן שתל יכול להחליף שן אמיתית. מלבד זאת, משתמשים בו גם במקרים כמו אובדן אסתטיקה ואובדן תפקוד. ניתן לבצע שתלים לשן חסרה אחת בלבד, ואפילו למלא פה שלם בשתל. בעיקרון, המטרה שלנו היא לחסל את השיניים החסרות.

האם לשתל יש נזק כלשהו?

טיטניום המשמש בשתל הוא אחד החומרים המתאימים ביותר לגוף. לדוגמה, יש טיטניום בחומר הפלטינה, הנחשב כחומר מקשר בשברים או פציעות בעצמות. לאחר מריחת טיטניום על העצם, הוא יישאר שם לכל החיים. כפי שחומר הטיטניום בו נעשה שימוש בשתל אינו פוגע בגוף במריחה הנעשית על עצמות שבורות, הוא לא יפגע במריחה בשן.

האם שתל שתל קשה?

זהו יישום פשוט יותר מאשר עקירת שיניים. היות והאזור שיושתל יהיה מורדם, תרגישו רק לחץ קל וקראך במהלך מריחת השתל. לא מתרחשת תחושת כאב. אדם יכול לעקור 22 שיניים בו זמנית ולהבריג את ברגי השתל בו זמנית.

זה לוקח בערך 4-5 דקות כדי להכניס בורג שתל לתוך עצם הלסת. רק תהליך התאמת חומר השתל לגוף לוקח זמן רב.

אם התרחשה ספיגת עצם באזור שבו יש שן חסרה, ניתן למלא אזור זה באבקת עצם או לחסום עצמות שנלקחו מאזורים אחרים. כאשר מתבצעת מריחת עצם, תהליך הטיפול בשתל אורך לכל היותר 6 חודשים. תהליך זה קשור לפיזיולוגיה של הגוף.

בתנאים רגילים, ניתן להשלים טיפול השתלה תוך תקופה של מקסימום חודשיים.

Size kaliteli ve titiz bir hizmet sunabilmek için EOT klinik’ in diş hekimliği uzmanlıklarının her biri için profesyonellerden oluşan bir ekibi vardır. Tedavi Planınızın her aşamasında, söz konusu diş uzmanı tarafından kişisel bir takip içinde olursunuz

Kurumsal

BİZE ULAŞIN

Designed by ONUR ACAR